Beechfield letní čepice Gatsby šedá

TOP 21 v kategorii Zimní čepice

Beechfield letní čepice Gatsby šedá

zakřivený kšilt zapínání na sponu Slušivá, elegantní a jednoduchá pokrývka hlavy – to je tradiční bekovka, která se do pánské módy s úspěchem vrací. Tento letní model...
Doprava 69 Kč,Do týdne

• , zakoupeno v Čistý Triko

• Jednoduchý, nenápadný design
    • Sedí dobře, velikost akorát
    • Levná, ale kvalitní

Nad 15 °C už je v ní horko, na letní nošení to není. Alespoň pro mně ne. Třeba mám jen horkou hlavu. :)
    Je výborná, jsem spokojen.

• , zakoupeno v DobrýTextil.cz

• Pěkná,lehká. Líbí se mi

Barva
šedá
Materiál
100 % bavlna
Určení
univerzální

zakřivený kšilt zapínání na sponu

Slušivá, elegantní a jednoduchá pokrývka hlavy – to je tradiční bekovka, která se do pánské módy s úspěchem vrací. Tento letní model s bavlněnou podšívkou je ušitý ze tří panelů, na zadním z nich najdete zapínání na sponu se stříbrným efektem. Muži mají rádi funkční eleganci a tato čepice jejich nároky dokonale splňuje.

MATERIÁL

Směs 57% polyester / 21% bavlna / 15% len / 7% viskóza, jedná se o lehoučkou textilii připomínající plátno.

VELIKOST

Vnitřní obvod cca 58 cm.

Univerzální velikost. Obvod hlavy nastavíte pomocí spony.

Čepice je opatřena oddělitelnými visačkami a štítkem, který lze odtrhnout a využít vlastní značku.

Není možné ji prát.. Zakupte produkt Beechfield Lehká letní bekovka Gatsby ze směsi bavlny a lnu Barva: Šedá CB621 od výrobce Beechfield za cenu 279,00 Kč u nás. Stylově a bez potisku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč96 % • 5 403 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 987 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Čistý Triko

• Jednoduchý, nenápadný design
    • Sedí dobře, velikost akorát
    • Levná, ale kvalitní

Je výborná, jsem spokojen.

• , zakoupeno v DobrýTextil.cz

• Pěkná,lehká. Líbí se mi