Sensor Merino Wool modrá

TOP 10 v kategorii Zimní čepice

Sensor Merino Wool modrá

Garantovaný nákup z Sanasport.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kódDoplňkové služby59 Kč91 % • 7 892 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč99 % • 27 126 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant45 Kč95 % • 5 277 recenzíDalší informace

kulichy
Funkční
Sportovní

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

Barva jiná, než jsem čekala - na fotce je spíš petrolejová, ale ve skutečnosti je to azurová modrá. Bohužel jsem vybírala podle obrázku a tato se mi nehodí.

• , zakoupeno v 4camping

Příjemný materiál, dobrý střih, ale nevhodný výběr velikosti - čepice mi odstávala na čele, musela jsem vrátit.
    Čepice má na obrázku tmavě tyrkysovou barvu, došla mi spíše "šmoulově" modrá

• , zakoupeno v Sensor

• Je skvela
    • Na jedne ze zakoupenych cepic se mi uselali z neznameho duvodu diry, ale byla to Jen 1 ze 4 zakoupenych

Zbazuji nakup merino tricek be svelte modre barbe velikost M ale diry na cepici kyere se z neznameho duvodu udelaly me od toho trochu odrazuji

Značka
Druh čepice
kulichy
Funkční
Sportovní

Krásná a stylová čepice z Merino vlny, ochrání vás proti chladu a větru. V krásných barvách, lze kombinovat s nákrčníkem i čelenkou ze stejného materiálu a barvy.Čepice má moderní střih. Čepice je elastická, nikde netlačí. Materiál je z kvalitní merino vlny, ta skvěle odvádí vlhkost od těla a na povrchu vlákna rychle schne. Proto i když je vlhká, je na omak suchá a hřeje. Je také přirozeně antibakteriální a odolná zápachu. Antibakteriální vlastnosti zajišťuje lanolin obsažený ve vláknech, ten nechutná bakteriím, a proto se v něm nemnoží.Čepice je velmi příjemná na omak, i když se jedná o vlnu, tak nekouše. A je vysoce elastická. Čepice se vyrábí ve dvou velikostech, velikost M je pro obvod hlavy do 57cm, velikost L pro obvod větší než 57 cm. ☑️ Ze 100 % Merino vlny. ☑️ Antibakteriální, odolná zápachu. ☑️ Skvělá ochrana proti chladu a větru. ☑️ Vysoká elastičnost. ☑️ Krásné barvy, lze kombinovat s nákrčníkem stejné barvy a materiálu. ☑️ Více o vlastnostech MERINO vlny.

Velikost :

M do 57 cm

L nad 57 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

• , zakoupeno v 4camping

Čepice má na obrázku tmavě tyrkysovou barvu, došla mi spíše "šmoulově" modrá

• , zakoupeno v Sensor

• Je skvela

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Český výrobce

krasna,jemna,perfektni strih.mám malou hlavu M je ok

• příjemný materiál
  • , zakoupeno v Sanasport.cz

Čepici jsemneměl možnost ještě otestovat, v zásadě mám výtku pouze k barvě. Modrá je výrazně světlejší, než na fotkách a to i na fotce na vysačce produktu. Pokudbych ji v reálu viděl, vyberu si jinou...

• , zakoupeno v Sanasport.cz

Čepice je příjemná a funkční. Barva čepice je středně modrá, ani modrošedá ani do petrolejova, jak se zobrazuje na zařízeních, na kterých jsem si ji prohlížela. Tady trochu zklamání.

• Materiál super
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

mám ji i v černé barvě, velká spokojenost

• , zakoupeno v bikero.cz

• Kvalitní materiál
    • skvělý podrobný popis jak zacházet s produktem- návod na údržbu vás nenechá s nezodpovězenými otázkami
    • Lehká a prodyšná čepice, která vám však poskytne kvalitní ochranu před zimou a větrem při vašem sportovním výkonu

Čepici určitě doporučuji. Využívám ji nejen na sport, ale i na běžné nošení. Vhodná pro ty, kteří nemají rádi na hlavě huňaté bambule, ale přesto chtějí mít hlavu chráněnou.